Vyberte stránku

Staň se Trail-Kingem! V soutěžním období 1. 7. – 28. 10. 2019 navštiv až 6 vybraných českých trail-center, ohodnoť místní traily, získej zajímavé výhody a dostaň se do slosování o hromadu skvělých cen!

  • Na svůj telefon nainstaluj aplikaci SINGLETRACKER, která je platformou soutěže Trail-King! Najdeš v ní také praktické funkce jako „Navigace k trailům“ nebo „Hodnocení návštevníků“.

 

  • V soutěžním období navštiv v libovolném poradí alespoň 4 z následujících trail-center: Cyklo Aréna Vysočina, Rychlebské stezky, Singletrail Moravský kras, Singltrek pod Smrkem, Trail Park Klínovec, Trutnov Trails gratis gamesen voor ipad.

 

  • V každém trail-centru si užij místní traily a v aplikaci SINGLETRACKER následně ohodnoť alespoň 2 z nich podle vlastního uvážení (na škále 1-5 hvězdicek).
  • Nezapomeň v aplikaci SINGLETRACKER „ocheckovat“ svoji návštěvu: Odstartuj dobrodružství „TrailKing.cz“ umístěné na mapě nad Prahou a odškrtni, že jsi navštívil vybrané trail-centrum (tlačítko „Redeem“): GPS funguje s odchylkou na 50 metrů v okolí udaného trail-centra / bufetu.

 

  • V každém trail-centru získáš za svoji návštěvu v rámci soutěže Trail-King zajímavý dárek nebo slevu:
    Cyklo Aréna Vysocina – reflexní pásek
    Rychlebské stezky – pivo zdarma
    Singletrail Moravský kras – multifunkční šátek s logem Singlekrasu
    Singltrek pod Smrkem – káva zdarma
    Trail Park Klínovec (* bez okamžitého bonusu – volné jízdenky na lanovku budou v závěrečném slosování 31. října)
    Trutnov Trails -pivo zdarma

    * Výhodu / slevu vyčerpáš v aplikaci SINGLETRACKER na základě 4-číselného bezpečnostního kódu, který ti sdělí obsluha trail-centra englisches wort für herunterladen.

  • – Navštiv v soutěžním období 4 centra a staň se bronzovým Trail-Kingem!
    – Navštiv v soutěžním období 5 center a staň se stříbrným Trail-Kingem!
    – Navštiv v soutěžním období 6 center a staň se zlatým Trail-Kingem!
    Seznam všech aktuálních „Trail-Kingů“ nalezneš vždy v aplikaci SINGLETRACKER!

 

  • Ve čtvrtek 31. října proběhne slosování o hodnotné ceny, které poskytují: ČEMBA (Česká mountaibiková asociace z.s.), společnost Singltrek s.r.o. a společnost MOTTINO ApS a jejich partneři weihnachtskarten gratis herunterladen.

    Do slosování se dostávají všichni bronzoví, stříbrní i zlatí Trail-Kingové!

Cyklo Arena Vysocina

Rychlebské stezky

Singletrail Moravský kras

Singltrek pod Smrkem

Trail Park Klínovec

Trutnov Trails

DOSTAŇ SE AŽ DO SÍNĚ SLÁVY S APLIKACÍ SINGLETRACKER

Tato soutěž běží na platformě mobilní aplikace Singletracker ™.
Aplikace je ke stažení ZDARMA pro zařízení Android i iOS. Více se dozvíte zde…

6 TRAIL CENTER

SPOUSTY ZÁŽITKŮ

Objevujte bikové traily po celé republice! Od čistého flow na Singletrailu Moravský kras pokračujte na legendární Singltrek pod Smrkem a dále na úžasně zábavné trasy Trail Parku Klínovec! Až se jich nabažíte, pokračujte na traily Cyklo arény Vysočina, kde si můžete vyzkoušet i technické sekce trati Světového poháru olympijské disciplíny cross-country internet videos mac.

A nezapomeňte ani na jedinečné kamenité traily Trutnov Trails, kde vaše bikování získá další rozměr. Své zážitky můžete završit návštěvou Rychlebských stezek, které poctivě prověří vaši techniku a svojí neopakovatelnou atmosférou i nádherným okolím si vás jistě získají!

Navržené pořadí vám nevyhovuje? Nevadí! Sestavte si své dobrodružství přesně tak, jak se vám líbí! Pořadí vašich bikových výletů může být libovolné…

 

 

RYCHLEBSKÉ STEZKY

Celková délka trailů: 80 KM

Populární Rychlebky jsou dost možná nejpopulárnějším místem české bikové komunity a není se co divit. Jedná se o ucelenou síť stezek upravených pro zábavnou jízdu na horském kole v těsném kontaktu s úžasnou místní přírodou.

Najdete zde staré kamenné stezky i moderní flow traily. Všechny stezky jsou sjízdné i za deště a začínají i končí v obci Černá Voda u Základny – Informačního centra RS. Stezky jsou určeny spíše zkušenějším cyklistům. windows 10 usb downloaden.

 

SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS

Celková délka trailů: 55 KM

Singletrail Moravský kras nabízí 2 hnízda jednosměrných stezek pro horská kola, citlivě zasazených do terénu, na kterých zažijete opravdovou zábavu. Stezky jsou spíše hladké, plynulé a jezdcům poskytují úžasný „flow faktor“. V Jedovnicích (cca 25 km severně od Brna) naleznete první čast projektu s téměř 30 km stezek.

Na kraji Brna v Mariánském údolí pak vyrostly další 3 okruhy s charakterem podobným tomu, co znáte z Jedovnic. Celková délka v Mariánském údolí se opět blíží 30 km. Vzájemná propojitelnost obou míst a řada zábavných přírodních stezek v okolí dělá ze Singletrailu Moravský kras skvělé místo třeba i pro týdenní MTB dovolenou alle foto'sen van flickr.

SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS

Celková délka trailů: 55 KM

Singletrail Moravský kras nabízí 2 hnízda jednosměrných stezek pro horská kola, citlivě zasazených do terénu, na kterých zažijete opravdovou zábavu. Stezky jsou spíše hladké, plynulé a jezdcům poskytují úžasný „“flow faktor““. V Jedovnicích (cca 25 km severně od Brna) naleznete první čast projektu s téměř 30 km stezek.

Na kraji Brna v Mariánském údolí pak vyrostly další 3 okruhy s charakterem
podobným tomu, co znáte z Jedovnic. Celková délka v Mariánském údolí se opět blíží 30 km. Vzájemná propojitelnost obou míst a řada zábavných přírodních stezek v okolí dělá ze Singletrailu Moravský kras skvělé místo třeba i pro týdenní MTB dovolenou herunterladen.

SINGLTREK POD SMRKEM

Celková délka trailů: 80 KM

Singltrek pod Smrkem je vůbec první areál pro terénní cyklistiku v České republice. Je situován v oblasti masivu Smrku v severní části Jizerských hor v blízkosti Nového Města pod Smrkem a nabízí přibližně 80 km stezek na českém i polském území v několika okruzích různé obtížnosti.

Singltrek pod Smrkem je určen jezdcům na horských kolech všech úrovní technické i fyzické zdatnosti, od malých dětí s rodiči až po zkušené terénní cyklisty. Stezky mají čtyři úrovně obtížnosti, náročnost si navíc každý může sám regulovat rychlostí své jízdy. Stezky Singltreku pod Smrkem jsou známé svými dlouhými zábavnými houpavými sjezdy po úbočích prudkých zalesněných svahů masivu Smrku cinema 4d studentenversion herunterladen.

TRAIL PARK KLÍNOVEC

Celková délka trailů: 28 KM

V Trail Parku Klínovec na vás čeká bezmála 30 kilometrů trailů a 70 km tras pro horská kola značených po lesních cestách. Je to také jediné místo ze soutěžní šestice vybavené sedačkovou lanovkou – můžete se zde tedy vyřádit skutečně dosyta! Všechny traily se rozbíhají z vrcholu Klínovce a pozvolně klesají místními lesy až ke spodní stanici lanovky z Jáchymova.

V Trail Parku Klínovec naleznete traily čtyř úrovní obtížnosti. Odpovídající obtížnost zde naleznou jak začínající cyklisté, rodiny s dětmi, tak i zkušenější a pokročilí jezdci. Úplní začátečníci si mohou jízdu na trailu vyzkoušet na cvičném pump tracku v blízkosti začátku všech trailů.

TRUTNOV TRAILS

Celková délka trailů:    25 KM

Síť jednosměrných terénních stezek pro horská kola v okolí Trutnova v lokalitě Čížkových kamenů a Jestřebích hor je sice poměrně mladá, ale velmi rychle si získala velkou popularitu mezi (nejen) českými bikery avira antivirus kostenlos download mac. Nabízí spíše přírodněji laděné technické single traily různých obtížností. Trasy trailů jsou navrženy tak, aby byly zajímavé pro všechny kategorie bikerů.

Zkušení trail buildeři zde skvěle pracují s terénem a přírodními překážkami a vytvářejí na trailech řadu zábavných překážek a prvků, které dělají jízdu technicky obtížnou, ale zároveň skvěle plynoucí a extrémně zábavnou.

CYKLO ARÉNA VYSOČINA

Celková délka trailů: 27 KM

Novoměstské stezky pro horská kola navazují na tradici MTB závodění v Novém Městě na Moravě. Jsou koncipovány tak, aby prožitky ze závodního pojetí horské cyklistiky přinesly co nejširší skupině cyklistů.

Podle úrovně trénovanosti a technických schopností si zde vybere každý dropbox bilder herunterladen auf pc. Najdete zde technicky nenáročné, zábavné a bezpečné stezky pro děti, přírodní stezky pro handicapované cyklisty sjízdné na kolečkovém křesle nebo handbiku, ale současně i skutečně náročné traily pro zkušené bikery, které svojí obtížností vycházejí z trendů stavby tratí ve Světovém poháru horských kol.

ADVENTURE AWAITS

SINGLETRACKER BACKS YOU UP!